JAK NAKUPOVAT

Definice kupujícího

Kupujícím je každá osoba, která uskuteční objednávku prostřednictvím výše uvedeného internetového obchodu. Je povinností kupujícího seznámit s obchodními podmínkami. 

Výběr zboží

Po výběru zboží, vložení do nákupního košíku, kontrole objednávky kupující přejde k pokladně, kde potvrdí svou objednávku a souhlas s obchodními podmínkami. 

Platba za zboží

Platba vybrané objednávky je možná:

 1. přes platební bránu – platební kartou, metodou Master pass nebo Google Pay,
 2. hotově/kartou při převzetí zboží v rámci dopravy v Hradci Králové a okolí (specifikováno v závěru objednávky pomocí PSČ),
 3. na dobírku (hotově/kartou) přepravci TopTrans při převzetí zboží (možno využít pouze při rozvozu mimo Hradec Králové a okolí), výše doběrečného činí 121 Kč vč. DPH (cena určená dopravcem).

Doprava zboží

  1. Dopravu zboží uskutečňuje internetový obchod:
   a) vlastním rozvozem v oblasti Hradce Králové a jeho blízkém okolí,
   b) pomocí přepravce, který garantuje neporušení obsahu zásilky (TopTrans).
  2. Doprava zboží v RÁMCI Hradce Králové (možno využít pouze v rámci rozvozu po Hradec Králové a okolí – specifikováno pomocí PSČ) a okolí je ZDARMA při objednávce převyšující hodnotu 600 Kč vč. DPH. Při objednávce nižší než je 600 Kč hradí kupující částku přepravného ve výši 50 Kč vč. DPH. Tato částka bude přičtena v závěru objednávky před jejím odesláním.
  3. Doprava zboží MIMO Hradec Králové je ZDARMA při objednávce převyšující hodnotu 2.000 Kč vč. DPH. Při objednávce nižší než je 2.000 Kč hradí kupující částku přepravného ve výši 140 Kč vč. DPH. Tato částka bude připočtena v závěru objednávky před jejím odesláním.

UPOZORĚNÍ: V případě, že si kupující nepřevezme zboží zaslané přes přepravce, budou mu naúčtovány skutečné náklady na vrácení zásilky (v případě platby dobírkou bude připočtena i doprava zásilky k adresátovi) dle vyúčtování od přepravce. Úhradu provede na základě daňového dokladu. Potvrzením objednávky kupující stvrzuje, že takto naúčtované náklady uhradí.

Osobní převzetí zakoupeného zboží v Hradci Králové

Zboží je možno si vyzvednout též osobně na adrese provozovny VinoVio Trhy Stromovka, Ve Stromovce 743, Hradec Králové, PSČ 500 11 v otevírací době provozovny. V takovém případě se k ceně objednávky nepřipočítavají žádné další částky a hodnota objednávky není nijak omezena svou výší.

Akce a zvýhodněné nákupy zboží

Všechny akce platí do stanoveného termínu ukončení akce nebo do vyprodání zásob.